Turniej Młode Talenty

ARENA_BUSKO___LOGO.jpg14 grudnia bieżącego roku Klub Sportowy ARENA BUSKO zorganizował przedświąteczny turniej piłki ręcznej pod hasłem "Młode Talenty".
Mecze rozgrywane były w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku – Zdroju przy ul. Kusocińskiego 3. Na trybunach zasiedli rodzice uczestników oraz buscy sympatycy szczypiorniaka.
W turnieju udział wzięło 90 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w kategoriach wiekowych dzieci, młodzik i junior młodszy. Zmagania sportowe odbywały się w duchu „fair play” i zgodnie z przepisami ZPRP. Wszystkie mecze cechowało bardzo duże zaangażowanie zawodników w grę i chęć zwyciężenia przeciwnika. Ponadto w przerwach między meczami dzieci częstowane były pyszną pizzą ufundowaną przez Strefę Dobrego Smaku w Busku - Zdroju oraz orzeźwiającą wodą mineralną.
Pochlebne opinie rodziców i sympatyków o turnieju, pozwalają sądzić, iż turniej Młode Talenty na stałe wejdzie w kalendarz imprez sportowych KS ARENA BUSKO.
Organizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki realizacji zadania publicznego pn. „Współzawodnictwo w piłce ręcznej i piłce siatkowej dziewcząt i chłopców z terenu miasta i gminy Busko- Zdrój", które jest współfinansowane ze środków Gminy Busko-Zdrój.

herb_Busko.png