Aktualności

Wystawa Gołębi ozdobnych 8-9 stycznia 2022

2021-12-20 10:34:19

Serdecznie zapraszamy na naszą wystawę która odbędzie się 8-9 Stycznia 2022. więcej»

I miejsce KS Arena w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej w kategorii młodzik.

2021-12-20 10:30:45

Pierwsze miejsce KS Arena w wojewódzkim turnieju piłki siatkowej w kategorii młodzik. więcej»

Finał akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka"

2021-12-13 10:16:17

W dniach 10-12.12.2021w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego im.Józefa Grudnia odbył się finał akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka" więcej»

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego

2021-12-10 11:29:49

W hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbył się Turniej w Piłce Ręcznej chłopców o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. W wyniku rywalizacji do dalszych rozgrywek awansowali uczniowie PSP nr1 Busko-Zdrój oraz PSP nr 2 Busko-Zdrój. więcej»

Mikołajkowy Turniej o Puchar Starosty Buskiego

2021-12-10 11:14:08

W dniu 9 grudnia br. odbył się Mikołajkowy Turniej o Puchar Starosty
Buskiego.Udział w zawodach wzięli uczniowie szkół ponadpodstawowych,
którzy na co dzień trenują w sekcjach PMOS. Dziękujemy Starostwu
Powiatowemu za ufundowanie pucharów oraz nagród rzeczowych dla
zawodników. Dziękujemy również właścicielowi "Strefy dobrego smaku" za
zorganizowanie poczęstunku dla uczestników turnieju.
więcej»

Finał Wojewódzki Festiwalu Mini Piłki Siatkowej Chłopców

2021-12-09 12:18:19

W dniu 8 grudnia w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbył się Finał Wojewódzki Festiwalu Mini Piłki Siatkowej Chłopców.

Tabela końcowa:

I SP Mirzec
II ZPS Kluczewsko
III PSP Nr 1 Busko-Zdrój
IV SP Secemin
V ZPS Dobromierz

Najlepszy zawodnik: Węgrzyn Piotr, Czaiński Mateusz, Bałaga Szymon

Wyniki spotkań:

ZPS Kluczewsko - ZPS Dobromierz 2:0
SP Mirzec - PSP Nr 1 Busko 2:0
ZPS Kluczewsko - SP Secemin 2:0
ZPS Dobromierz - PSP Nr 1 Busko 1:2
SP Mirzec - SP Secemin 2:0
ZPS Kluczewsko - PSP Nr 1 Busko 2:1
ZPS Dobromierz - SP Mirzec 0:2
PSP Nr 1 Busko - SP Secemin 2:0
ZPS Kluczewsko - SP Mirzec 1:2
ZPS Dobromierz - SP Secemin 1:2 więcej»

Turnieju Szkół Ponadpodstawowych o tytuł " Najlepsi w sporcie".

2021-12-09 12:17:00

W dniach 06-07.12.2021 odbyły się zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Turnieju Szkół Ponadpodstawowych o tytuł " Najlepsi w sporcie".

Klasyfikacja końcowa dziewczęta:

1. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Busku-Zdroju
2. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju
3. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju
4. I Liceum Ogólnokształcące w Busku-Zdroju

Klasyfikacja końcowa chłopcy:

1.Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju
2. I Liceum Ogólnokształcące w Busku-Zdroju
3. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Busku-Zdroju
4. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju więcej»

EkoEnergia Polska KS Arena Busko kończy Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Starosty Buskiego na 1 miejscu!

2021-12-07 14:15:29

Ten turniej przejdzie do historii!! Nie tylko dla każdej z drużyn biorących udział, które wskoczyły na wyższy poziom gry i zaciętej walki, ale również dla nas, ponieważ był to jeden z najlepszych występów w całym dorobku naszego klubu. Pomimo "braków kadrowych" bronimy 1 miejsca!
Do Turnieju zgłosiło się 9 drużyn męskich i 4 kobiece. Powiedzieć, że Kobiety emocjami które dostarczyły przebiły liczebność i grę Panów byłoby kłamstwem, bo dziś NAPRAWDĘ każdy mecz oglądało się z zapartym tchem. Już od początku było wiadomo, że dzisiejsze spotkania nie będą łatwe dla żadnej z drużyn. Mimo przepaści jaka dzieli zgrane kluby i te bardziej amatorskie, nie grające ze sobą tak często, poziom był naprawdę wyrównany.
Kobiety rozpoczęły pojedynkiem zespołu GKS Ekom Invex Remedies Nowiny vs. SMS Leneco Starachowice. Po porażce 1:0 w pierwszym secie Nowiny wróciły ze zdwojoną siłą doprowadzając spotkanie do wyniku 2:1, wygrywając drugiego seta, a następnie w tie breaku.

Kolejny mecz to spotkanie gospodarzy EkoEnergia Polska KS Arena Busko i zespołu Power Girls Bilcza. Po raz kolejny spotykamy się na boisku z tą drużyną, a mimo wszystko dalej dzielą nas tylko małe punkty, jednak to nam bardziej sprzyjało szczęście. Po świetnych atakach, kilku naprawdę dobrze przeprowadzonych akcjach, chwilach zwątpienia i złotych radach od Trenera kończymy wynikiem 2:0.
Trzeci mecz pomiędzy Starachowicami a naszą drużyną to mieszanka dobrej gry i bardzo słabych momentów, tak naprawdę w obu drużynach. Jednak chęć wygrania motywuje nas wystarczająco, by zakończyć spotkanie 2:0.

Podczas naszej dłuższej przerwy dwa mecze zagrały Nowiny vs. Bilcza (2:0), a następnie Starachowice vs. Bilcza (2:1). Oba spotkania były dobrym widowiskiem, jednak my z niecierpliwością czekałyśmy na wyniki i nasz mecz o pierwsze miejsce!

Z pozytywnym nastawieniem wchodzimy w pierwszego seta, jednak Nowiny szybko pokazują nam, że ten set nie należy do nas. Przegrywamy 1:0 żegnając się po cichu z pierwszym miejscem, jednak kilka słów trenera, które trafiły tam gdzie powinny, motywują nas do walki na tyle, by wygrać całość 2:1! Można powiedzieć, że było to kosmiczne spotkanie, biorąc pod uwagę jak przebiegała gra. Dziewczyny obu drużyn odbierały piłki wręcz niemożliwe, kończyły akcje, które w teorii wydawałyby się nie do zrobienia... Końcowe mecze na turniejach mają to do siebie, że widownia się powiększa, a ta nasza sprawdziła się tak pięknie, jak jeszcze nigdy. (Dziękujemy drużynie Błyskawica Sosnowiec za wsparcie i doping, jakiego chyba jeszcze nie miałyśmy!
Wszystkie oczy były zwrócone na nas... Kibiców, organizatorów, każdego kto wspierał nasz klub i miał cichą nadzieję, że się uda, a my wzięłyśmy tą całą presję na klatę i zamknęłyśmy ten turniej w perfekcyjnym stylu. To najlepszy dowód na to, że dobrzy kibice to połowa drogi do zwycięstwa.

Mężczyźni dostarczyli kibicom równie wiele emocji, podziwiamy ich poświęcenie w walce o każdy punkt i o każdą piłkę oraz ich niezmierzone zapasy sił, zwłaszcza, że większość drużyn grała po KILKANAŚCIE SETÓW.

Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna za kibicowanie, mile słowa, za kawał dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, za nowe doświadczenia i znajomości. Dziękujemy również Jakubowi Wróblowi i całej Kulturce za dopilnowanie, żeby nasi zawodnicy i goście spędzili całą niedzielę przy pysznym jedzeniu i w miłym towarzystwie. Specjalne podziękowania dla Hurtowni KIM – Marek Krzemiński, Andrzej Chrząszcz za pomoc udzieloną w organizacji turnieju.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą drużynę : EkoEnergia Polska, Bls-Janusz Waga, Dmmotors - Damian Łata, Biskas - Łukasz Biskup, Archart - Piotr Szafraniec, Moda Męska - Konrad Angielski.

I na końcu, mimo, że to tak naprawdę najważniejsze, dziękujemy naszemu Trenerowi Radosławowi Sędzielewskiemu, za stalowe nerwy, za umiejętność zapanowania nad grupą humorzastych kobiet, za każde dobre słowo i te złe też, mówione z jak najlepszym zamiarem, co więcej skutecznie. To tak naprawdę Pana zwycięstwo Gratulujemy wszystkim drużynom, dziękujemy za obecność i do zobaczenia na kolejnym turnieju!
Klasyfikacja końcowa:

Grupa żeńska:
1. EkoEneria Polska KS Arena Busko
2. GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
3. SMS Leneco Starachowice
4. Power Girls Bilcza

Grupa męska:
1. Volley Team „Błyskawica” Sosnowiec
2. Wataha Busko
3. OSTR Bugaj
4. Golden Boy Złota Pińczowska
5. Kanapowcy Chęciny
6. ZAG Busko
7. GKS Solec-Zdrój
8. LZS Pińczów
9. PMOS Busko

Tekst: Agnieszka W. więcej»

Turniej Piłki Siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego

2021-11-25 10:19:15

W dniu 24 listopada 2021 w Hali Sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbył się Turniej Piłki Siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.
W wyniku rywalizacji do dalszych gier awansowały drużyny :
PSP Nr 1 Busko-Zdrój oraz PSP Nr3 Busko-Zdrój. więcej»

II CHARYTATYWNY TURNIEJ FUTSALU dla Dawida i Olusia

2021-11-19 11:28:14

W sobotę, 27 listopada 2021r. od godz. 9 zapraszamy na II Charytatywny Turniej Futsalu. Całość dochodu z turnieju zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Dawida Szpaka z Buska-Zdroju oraz Aleksandra Majcher z Galowa.

WSTĘPNY HARMONOGRAM:

• 9:00 - 17:00 Mecze drużyn amatorskich
• 17:00 Mecz towarzyski
• 18:00 Licytacje główne
• 19:00 - 20:00 Mecz o 3 miejsce i finał
• 21:00 Zespół muzyczny
• Podziękowanie

Uwaga: godziny mogą ulec delikatnemu przesunięciu, ze względu na przebieg meczy czy licytacje.

W przerwach między meczami odbędą się pokazy taneczne i bokserskie. Na holu przy wejściu do hali - liczne kiermasze oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Szczegółowe informacje odnośnie akcji charytatywnej pod numerami telefonów: 667-009-965.

Więcej szczegółów wkrótce! Zapraszamy! więcej»

PMOS Busko-Zdrój w Świętokrzyskiej Lidze LZS w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn

2021-11-09 09:41:25

W niedzielę 7 listopada 2021 r. o godzinie 11.00 na Hali PMOS odbyła się III tura XIV Świętokrzyskiej Ligii LZS w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn w której wzięło udział 7 zespołów. Turniej ten kończył fazę grupową i wyłonił zespoły które zagrają w finałach wojewódzkich .

Klasyfikacja turnieju w Busku-Zdroju.

Mężczyźni:

1. LZS "SINIAT" ZŁOTA
2. GOLDEN TEAM BILCZA
3. PMOS BUSKO

Kobiety:

1. KS ARENA BUSKO
2. LZS PIŃCZÓW
3. POWER GIRLS BILCZA
4. BILA BILCZA
więcej»

I Miejsce w Turnieju Eliminacyjnym w Piłce Siatkowej Kobiet w ramach rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi LZS - Busko Zdrój

2021-11-08 10:43:11

EkoEnergia Polska KS Arena Busko 😊
💪💪💪 I Miejsce 💪💪💪
w Turnieju Eliminacyjnym w Piłce Siatkowej Kobiet w ramach rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi LZS - Busko Zdrój
Po trzech turniejach eliminacyjnych zajmując I miejsce w grupie (wygrywając wszystkie turnieje) drużyna EkoEnergia Polska KS Arena Busko zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego który odbędzie się w Zagnańsku - 21.11.2021
Dziewczyny jesteście The Best 👏👏
Podziękowania dla wszystkich tych którzy wspierają Buską Siatkówkę Kobiet więcej»

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn w ramach XIV Świętokrzyskiej Ligi LZS

2021-11-05 11:43:49

W dniu 07.11.2021 o godzinie 11.oo w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju rozegrany zostanie Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn w ramach XIV Świętokrzyskiej Ligi LZS.
W turnieju udział wezmą:

Kobiety:

1.Ekoenergia Polska KS Arena Busko
2. LZS Pińczów
3. Bila Bilcza
4. Power Girls Bilcza

Mężczyźni:

1. PMOS Busko-Zdrój
2. Golden TEAM Bilcza
3. LZS SINIAT Złota

Zapraszamy wszystkich kibiców i prosimy o siatkarski doping więcej»

Gala Boksu Olimpijskiego im Józefa Grudnia - Świętokrzyskie vs Lubelskie

2021-10-28 10:55:30

W sobotę, 30 października w hali sportowej im Józefa Grudnia przy ul Kusocińskiego odbędzie się "Gala Boksu Olimpijskiego im Józefa Grudnia - Świętokrzyskie vs Lubelskie". W trakcie meczu odbędzie się ponad 10 walk w kategoriach od kadet po senior. Rozpoczęcie i prezentacja zawodników od godziny 17:00.

Wystąpią tegoroczni medaliści Mistrzostw Polski. Wstęp wolny. Zapraszamy! więcej»

II CHARYTATYWNY TURNIEJ FUTSALU dla Dawida i Olusia

2021-10-28 10:43:48

W niedzielę, 28 listopada 2021r. o godz. 9 zapraszamy na II Charytatywny Turniej Futsalu. Całość dochodu z turnieju zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Dawida Szpaka z Buska-Zdroju oraz Aleksandra Majcher z Galowa.
• Mecze będą rozgrywane 1x12 min.
• Wpisowe drużyn - 500zł
• Zapisy drużyn do 15.11.2021 , pod numerem telefonu – 667-009-965

WSTĘPNY HARMONOGRAM:

• 9:00 - 17:00 Mecze drużyn amatorskich
• 17:00 Mecz towarzyski
• 18:00 Licytacje główne
• 19:00 - 20:00 Mecz o 3 miejsce i finał
• 21:00 Zespół muzyczny
• Podziękowanie

Uwaga: godziny mogą ulec delikatnemu przesunięciu, ze względu na przebieg meczy czy licytacje.

W przerwach między meczami odbędą się pokazy taneczne i bokserskie. Na holu przy wejściu do hali - liczne kiermasze oraz atrakcje dla dzieci.

Więcej szczegółów wkrótce! Zapraszamy!

Szczegółowe informacje odnośnie akcji charytatywnej pod numerami telefonów: 667-009-965.

Więcej informacji na FB: https://www.facebook.com/events/250503992895293 więcej»

Puchar Polski w Cheerleadingu Sportowym Busko-Zdrój 2021

2021-10-28 10:41:23

Niesamowity turniej cheerleaders po raz kolejny zagościł w Busku Zdroju. Zawody o Puchar Polski w Cheerleadingu Sportowym Busko-Zdrój 2021!
Turniej odbywał się na Hali Sportowej przy ul. Kusocińskiego 3.
Organizatorami są Perfekta Dance oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury. więcej»

Zasady rekrutacji do Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego im. Józefa Grudnia w Busku - Zdroju na zajęcia rozwijające zainteresowania lub uzdolnienia na rok szkolny 2021/2022

2021-06-09 10:20:18

Działając na podstawie:
1) ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 i 1000) określa się, co następuje:

§ 1

Ilekroć w dalszej treści niniejszego dokumentu będzie mowa bez bliższego określenia o:
1) Ośrodku– należy przez to rozumieć Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy im. Józefa Grudnia, dla którego organem prowadzącym jest Powiat Buski,
2) dyrektorze - należy przez to rozumieć dyrektora Ośrodka,
3) rodzicu - należy przez to rozumieć również opiekuna prawnego,
4) zajęciach- należy przez to rozumieć zajęcia rozwijające zainteresowania lub rozwijające uzdolnienia zorganizowane w Ośrodku,
5) kandydacie– należy przez to rozumieć osobę w wieku szkolnym, która zamierza uczestni-czyć w zajęciach.

§ 2
1. Rekrutację do Ośrodka prowadzi się wśród osób w wieku szkolnym zamieszkałych na terenie Powiatu Buskiego, u których nie występują przeciwwskazania zdrowotne do uprawiania dyscypliny sportowej, o której mowa w § 3 ust. 1.
2. Postępowanie rekrutacyjne przeprowadza komisja rekrutacyjna powołana przez dy-rektora.
§ 3
1. W Ośrodku organizuje się zajęcia w grupach liczących co najmniej 12 osób, w następu-jących dyscyplinach sportowych:
a) piłka siatkowa,
b) piłka ręczna,
c) zajęcia sportowe i rekreacyjne
2. Na zajęcia przyjmuje się kandydatów na wniosek rodzica/rodziców lub opiekuna/opiekunów prawnych, którego wzór stanowi załącznik do niniejszego dokumentu.
3. W roku szkolnym 2021/2022 prowadzi się postępowanie rekrutacyjne na zajęcia sportowe i rekreacyjne rocz. 2002 i mł. oraz do sekcji piłki ręcznej chłopców rocz. 2002 i mł. W przypadku uzupełniania liczebności grup - liczba wolnych miejsc w grupach jest uzależniona od liczby osób, które zrezygnują z zajęć do dnia rozpoczęcia rekrutacji, z zastrzeżeniem ust. 4.
4. Jeśli w roku szkolnym 2021/2022 liczebność grup, o których mowa w ust. 1, nie zmniej-szy się rekrutacji nie prowadzi się.
§ 4
Ustala się następujące zasady rekrutacji kandydatów na zajęcia w roku szkolnym 2021/2022:
Wniosek, o którym mowa w § 3 ust. 2 składa się do dyrektora w siedzibie Ośrodka
w terminie od 21 czerwca do 13 sierpnia 2021 r.
1) Wniosek, o którym mowa w § 3 ust. 2, zawiera dane, o których mowa w art. 150 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe. Do wniosku dołącza się w szczegól-ności:
a) oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania dyscypliny spor-towej, o której mowa w § 3 ust. 1,
b) oświadczenie w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
2) Komisja rekrutacyjna ustali wyniki postępowania rekrutacyjnego dokonując oceny złożo-nych wniosków - według kryterium spełnia/nie spełnia wymagania zawarte w niniejszych zasadach.
3) Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych na zajęcia i listy kandydatów nie przyjętych nastąpi 16 sierpnia 2021 r. o godz. 14.00 w siedzibie Ośrodka.
4) Listy, o których mowa w pkt. 3, zawierają imiona i nazwiska kandydatów uszeregowane w kolejności alfabetycznej oraz informację o liczbie wolnych miejsc.
5) Kandydaci zamieszkali poza obszarem Powiatu Buskiego mogą być przyjęci na zajęcia, jeśli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, zgodnie z zasadami rekrutacji określonymi niniejszym dokumentem, Ośrodek nadal będzie dysponować wolnymi miejscami w grupach.
6) Procedurę odwoławczą od rozstrzygnięć komisji rekrutacyjnej określa art. 158 ust. 6, 7, 8, 9 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe.

§ 5
1. Dokumenty, o których mowa w § 4 pkt. 1, pełnoletni kandydat składa we własnym imieniu.
2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym dokumencie stosuje się przepisy ustawy
z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe
więcej»

Ogłoszenie rekrutacji Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy im. Józefa Grudnia w Busku-Zdroju ogłasza rekrutację na rok szkolny 2021/2022 do n/w grup:

2021-06-09 10:11:55

Ogłoszenie rekrutacji
Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy im. Józefa Grudnia w Busku-Zdroju
ogłasza rekrutację na rok szkolny 2021/2022 do n/w grup:

- zajęcia sportowe i rekreacyjne rocz. 2002 i mł.
- sekcja piłki ręcznej chłopców rocznik 2002 i mł.

Rekrutację prowadzi się wśród młodzieży w wieku szkolnym zamieszkałej na terenie powiatu buskiego, u której nie występują przeciwskazania zdrowotne do uprawiania n/w dyscyplin sportowych.
Kandydaci zamieszkali poza obszarem Powiatu Buskiego mogą być przyjęci na zajęcia, jeśli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, Ośrodek nadal będzie dysponować wolnymi miejscami w grupach.
Rekrutacja do w/w sekcji będzie przeprowadzona w terminie od 21 czerwca do 13 sierpnia 2021 r.
Pełnoletnich kandydatów oraz rodziców dzieci niepełnoletnich prosimy o zgłaszanie się do pok. nr 103 w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym im. Józefa Grudnia w Busku-Zdroju, ul. Kusocińskiego 3 w godz. 8.00 – 14.00 w celu pobrania wniosków o przyjęcie na zajęcia sportowe oraz załączonych do niego oświadczeń.
Wniosek o przyjęcie wraz z załączonymi oświadczeniami należy składać do 13 sierpnia 2021 r. do godz. 14.00 w pok. nr 103.
Ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na zajęcia nastąpi 16 sierpnia br. o godz. 14.00. Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych nastąpi 17 sierpnia br. r. o godz. 14.00 w siedzibie Ośrodka.

Dyrektor PMOS w Busku-Zdroju
mgr Grzegorz Wojciechowski
więcej»

Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciw COVID-19 już działa!

2021-05-06 11:19:42

W ramach Narodowego Programu Szczepień w dniu 5 maja 2021 r. o godz. 14:00 uruchomiony został powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych zlokalizowany w budynku Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego im. Józefa Grudnia (hala sportowa) przy ul. Kusocińskiego 3 w Busku – Zdroju.

Przypominamy, że na szczepienie można się zarejestrować w następujący sposób:

dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię na numer: 989
poprzez elektroniczną e-rejestrację (link podany na końcu artykułu)
poprzez kontakt z Punktem Szczepień Powszechnych dzwoniąc na numer: 691 883 801 (w dni robocze, od godziny 8:00 do 10:00)
wysyłając wiadomości SMS o treści: SzczepimySie na numer: 664 908 556 lub 880 333 333

Więcej informacji dotyczących rejestracji na szczepienia oraz funkcjonowania Punktu Szczepień Powszechnych znajdziecie Państwo w informacji opublikowanej w dniu 28 kwietnia 2021 r. – link do artykułu…. https://www.powiat.busko.pl/pl/aktualnoci/1842-powiatowy-punkt-szczepie-powszechnych-przeciw-covid-19.html

Zachęcam do rejestracji i szczepieńStarosta Buski

Jerzy Kolarz więcej»

Uruchamiamy Punkt Szczepień Powszechnych

2021-04-28 10:25:48

W nawiązaniu do informacji Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju dot. tworzenia Punktu Szczepień Powszechnych w Busku-Zdroju przy ul. Kusocińskiego 3 w budynku PMOS im. Józefa Grudnia (hala sportowa) informujemy, że pierwsze szczepienia rozpoczną się dnia 5 maja br.

Szczepienia prowadzone będą preparatem firmy Pfizer. Rejestracja na szczepienia:

całodobowa i bezpłatna infolinia 989

elektroniczna e-rejestracja

telefoniczny kontakt z punktem szczepień 691 883 801 (w dni robocze, od godziny 8:00 do 10:00).

wysłanie wiadomości SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySię.

Szczepienia prowadzić będą doświadczone pielęgniarki z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Koordynatorem szczepień jest p. Jadwiga Maciejska – Naczelna Pielęgniarka w ZOZ w Busku-Zdroju – kontakt od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 – 9:00 pod numerem telefonu: (41) 378 24 01 wew. 283.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie zgłoszenia się osób zarejestrowanych na szczepienie, niewykorzystane dawki zostaną podane osobom chętnym posiadającym e-skierowanie na szczepienie przeciw Covid-19.

Ponieważ szczepienia odbywać się będą w dniach:

środa (14:00 – 19:00),
piątek (15:00 – 19:00),
sobota (9:00 – 19:05), to możliwość skorzystania ze szczepienia niewykorzystaną dawką istnieje wyłącznie w tych dniach po godzinie 19:00.

Poniżej przedstawiamy centralny harmonogram wystawiania e- skierowań dla osób z poszczególnych grup wiekowych:

27 kwietnia - roczniki 1976 i 1977
28 kwietnia - roczniki 1978 i 1979
29 kwietnia - roczniki 1980 i 1981
30 kwietnia - roczniki 1982 i 1983
1 maja - roczniki 1984 i 1985
3 maja - roczniki 1986 i 1987
4 maja - roczniki 1988 i 1989
5 maja - roczniki 1990 i 1991
6 maja - roczniki 1992 i 1993
7 maja - roczniki 1994-1996
8 maja - roczniki 1997-1999
9 maja - roczniki 2000-2003

Zachęcamy do rejestracji i szczepień.

Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju
Grzegorz Lasak więcej»

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11