Aktualności

Dodano: 2015-12-30 13:53:19 Kategoria: Aktualności

Szczypiorniści PMOS zajęli I miejsce w Turnieju Noworocznym

W dobrych nastrojach rozpoczną Nowy Rok piłkarze ręczni PMOS Busko-Zdrój którzy w dniu 29 grudnia wzięli udział w Noworocznym Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików w Dąbrowie Tarnowskiej i zajęli I miejsce. Podopieczni trenera Roberta Papaja w drodze do finału pokonali kolejno Spartakus Radgoszcz 16-15, UKS Pleśna 15-9, PM Tarnów II 17-12, MOSiR Bochnie 15-7 w meczu półfinałowym Juvente Rzeszów14-11 a w finale Pałac Młodzieży Tarnów I 11-9. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Schabowski a najlepszym zawodnikiem drużyny PMOS Busko-Zdrój Filip Zaręba. Zespół wystąpił w składzie:Paweł Miksiewicz ,Michał Schabowski ,Daniel Paździor ,Filip Zaręba ,Bartosz Brudek ,Dominik Kosałka ,Alan Wiek ,Miłosz Bączek ,Michał Mizdra, Piotr Miksiewicz, Domonik Rajczak, Bartłomiej Bucki, Patryk Piekarski, Michał Pietrzyk.