Aktualności

Dodano: 2016-05-16 10:53:41 Kategoria: Aktualności

III miejsce szczypiornistów PMOS Busko-Zdrój w 1/4 finału Pucharu Polski Młodzików

Niestety nie udało się awansować młodym piłkarzom ręcznym PMOS Busko-Zdrój do półfinału Pucharu Polski lecz jest to przegrana, która nie przynosi ujmy, gdyż walka była wyrównana.
Drużyna prowadzona przez trenera Roberta Papaja w rozgrywanym w dniach 13-15 maja turnieju 1/4 Finału o Puchar Polski zajęła III miejsce, ulegając zespołom SKS Kusy Kraków 21-28 oraz UKS Olimpia Biała Podlaska 25-33 i wygrywając z drużyną UKS Juvenia Rzeszów 33-16.

Do półfinału awansowały zespoły z Krakowa i Białej Podlaskiej.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Kidała Kacper z Krakowa, królem strzelców Polok Jakub z Białej Podlaskiej(32 bramki), najlepszym zawodnikiem turnieju został Alan Wiek z Buska-Zdroju.

Gospodarze turnieju wystąpili w następującym zestawieniu:Piotr Miksiewicz, Dominik Kosałka, Alan Wiek, Daniel Paździor, Miłosz Bączek, Bartosz Brudek, Paweł Miksiewicz,Michał Schabowski, Kacper Kaczmarczyk,  Piotr Łukasik, Michał Mizdra, Bartłomiej Bucki, Patryk Piekarski, Filip Zaręba, Michał Pietrzyk, Dominik Rajczak.

Pracownicy, zawodnicy oraz trenerzy z Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju dziękują wszystkim kibicom za liczne przybycie i głośny doping. Naszym chłopcom życzymy powodzenia. Tym razem zabrakło szczęścia, ale będzie lepiej!