Aktualności

Dodano: 2016-05-09 09:47:56 Kategoria: Aktualności

Piłkarze ręczni PMOS Busko-Zdrój zagrają w ćwierćfinale Mistrzostw Polski !

Kolejnym dużym sukcesem mogą pochwalić się młodzi szczypiorniści PMOS Busko-Zdrój. Drużyna prowadzona przez trenera Roberta Papaja po ciężkim sezonie zdobyła wicemistrzostwo województwa w Świętokrzyskiej Lidze Piłki Ręcznej Młodzików i dzięki temu wraz z zespołem VIVE TAURON KIELCE wywalczyła prawo gry w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.

W dniach 13-15 maja będziemy gospodarzem jednego z 8 turniejów ćwierćfinałowych, w którym wezmą udział zespoły Kusego Kraków, Juventy Rzeszów oraz Olimpii Biała Podlaska.Zespół z Buska swoje mecze rozegra w piątek o godzinie 19.00 z Kusym Kraków w sobotę o godz.19.00 z Juventą Rzeszów i w niedzielę o godz.11.00 z Olimpią Biała Podlaska, w naszej hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 3.


Dru__yna_Roberta.jpgDrużynę PMOS Busko-Zdrój będą reprezentować:Piotr Miksiewicz, Paweł Miksiewicz, Michał Schabowski, Michał Mizdra, Daniel Paźdzor, Alan Wiek, Filip Zaręba, Miłosz Bączek, Michał Pietrzyk, Bartosz Brudek, Dominik Kosałka, Bartłomiej Bucki, Piotr Łukasik, Patryk Piekarski, Kacper Kaczmarczyk, Dominik Rajczak.

Organizatorzy turnieju składają podziękowania STAROŚCIE BUSKIEMU panu Jerzemu Kolarzowi oraz BURMISTRZOWI MIASTA i GMINY BUSKO-ZDRÓJ panu Waldemarowi Sikorze za ufundowanie nagród.

Wszystkich kibiców szczypiorniaka serdecznie zapraszamy i prosimy o głośny doping!