Aktualności
Dodano: 2019-03-06 11:47:53 Kategoria: Aktualności
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego
W dniu 3 marca 2019 r. w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbył się kolejny już Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego. Dodać należy, że ta impreza odbywa się od 1999 roku.
Do zawodów zgłosiło się 70 osób, a rywalizacja przebiegała z podziałem ze względu na płeć w czterech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz „open”. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze, a za ich przeprowadzenie odpowiedzialni byli sędziowie: Radosław Sędzielewski i Paweł Ślusarski. Starosta Buski Jerzy Kolarz wręczył puchary za miejsca od I do III we wszystkich kategoriach.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, bo nie najważniejsze jest zajęte miejsce, ale zdrowa, sportowa rywalizacja i aktywny udział w kulturze fizycznej.
W kategorii szkół podstawowych dziewcząt klasyfikacja generalna wyglądała następująco:
I miejsce Karolina Szczepańska
II miejsce Agata Zimoch
W kategorii szkół podstawowych chłopców klasyfikacja generalna wyglądała następująco:
I miejsce Jakub Zimoch
II miejsce Mieszko Papier
III miejsce Mateusz Zimoch
W kategorii szkół gimnazjalnych dziewcząt klasyfikacja generalna wyglądała następująco:
I miejsce Natalia Kowal
W kategorii szkół gimnazjalnych chłopców klasyfikacja generalna wyglądała następująco:
I miejsce Jakub Kałucki
II miejsce Dominik Kowalski
III miejsce Michał Wróblewski
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych chłopców klasyfikacja generalna wyglądała następująco:
I miejsce Mateusz Rogowski
II miejsce Patryk Grochowski
III miejsce Rafał Krzysztofik
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt klasyfikacja generalna wyglądała następująco:
I miejsce Weronika Krakowska
II miejsce Klaudia Pila
III miejsce Weronika Nowak
W kategorii open kobiet klasyfikacja generalna wyglądała następująco:
I miejsce Marzena Młyńczak
II miejsce Ilona Krupa
III miejsce Karolina Szczepańska
W kategorii open mężczyzn klasyfikacja generalna wyglądała następująco:
I miejsce Roman Maciejski
II miejsce Dawid Kaleta
III miejsce Fabian Sikora